Kolekcja mebli Antonio

Zamów Kontakt

Zakład Meble Wanat działa w specjalizacji meblarskiej już ponad 100 lat. Specjalizacją firmy są komplety wypoczynkowe z naturalnych skór, gustowne meble do salonu, także meble z drewna przeznaczonych do sypialni czy jadalni. Firmuje polskie produkty meblowe wysokiej jakości. Proponujemy Państwu Kolekcja mebli Antonio.

 

Firma Wanat stawia na charakter, wygodę i co najistotniejsze trwałość. W ofercie znajdują się zarówno autorskie meble, ale również starannie wyselekcjonowane kolekcje od znanych polskich producentów, przykładowo Diana, Future – Line, Venezia itd. Na witrynie internetowej znajdują się poruszające meblowe zestawy oraz pojedyncze elementy, nowatorskie meble klasyczne i nowoczesne jak i klasyczne. Robione są z materiałów naturalnych wysokiej jakości, przez co zachowują doskonały stan na długo.

Pozostałe zestawy

Co proponujemy

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Produkty najwyższej jakości
Zestawy meblowe

Zestawy meblowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Produkty najwyższej jakości

O nas

Pierwsza pracownia stolarska powstaje na początku 1900 roku. Z biegiem czasu wyspecjalizował się on w projektowaniu, wytwarzaniu profesjonalnego wystroju wnętrz. W miejscowości Woźniki blisko Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych ruszył salon. Zasada jaką kierowała się w owym czasie firma to: stworzyć tylko produkty i usługi najwyższej jakości.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu wystawnych salonach na terenie całej Polski zakład meblarski Meble Wanat dostarcza prestiżowe wyposażenia wnętrz własnego projektu czy też nowoczesne gotowe projekty najznamienitszych producentów z Polski.

Nasze salony meblowe