Kolekcja mebli Diament

Szczegóły Kontakt

Producent Wanat działa w specjalności meblowej już przeszło wiek. Firmowane meble przez firmę Wanat to produkty doskonałe pod względem jakości. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, stylowe meble do gościnnego pokoju z litego drewna, a również drewniane umeblowanie idealnych do sypialni czy jadalni. Proponujemy Państwu Kolekcja mebli Diament.

 

Producenta mebli Wanat można opisać trzema słowami: charakter, luksus oraz co najważniejsze trwałość. W katalogu producenta zamieszczone są zarówno meble Wanat oraz uważnie dopasowane kolekcje od wybornych polskich producentów, np. Diuna, Catania, Tre itd. W ofercie znajdą Państwo atrakcyjne zestawy meblowe oraz pojedyncze elementy wystroju wnętrz, osobliwe meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Wykonywane są one z materiałów naturalnych najwyższej jakości, sprawia to, że zachowują idealny stan przez długie lata. Sprawdź ofertę firmy Wanat.

Pełna oferta

Znajdą Państwo u nas

Meble do salonu

Meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Stylowe zestawy mebli

Stylowe zestawy mebli

Sprawdź naszą ofertę
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Profesjonalne meble do jadalni

Profesjonalne meble do jadalni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Producent mebli

W roku 1905 powstaje pierwszy warsztat stolarski. Z czasem rozpoczął on pałać się produkowaniem mebli, wyposażenia wnętrz. W miejscowości położonej blisko Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych otwarty został salon. Świadczyć usługi oraz wytworzyć wyłącznie produkty perfekcyjne pod względem jakości to zasada jaką kierowała się w owym czasie firma.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w 5 salonach firma Wanat dostarcza świetne wyposażenia wnętrz własnego projektu i nowomodne meble wybitnych polskich producentów.

Nasze salony meblowe