Kolekcja mebli Impact

Więcej Zapraszamy do kontaktu

Zakład meblarski Meble Wanat już przeszło wiek zajmuje się sztuką meblarstwa. Dostarcza polskie meble najwyższej jakości. Specjalnością zakładu są komplety wypoczynkowe z naturalnych skór, eleganckie meble do gościnnego pokoju, ale również drewniane meble do sypialni, jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Kolekcja mebli Impact.

 

W ofercie zakładu zamieszczone są zarówno autorskie meble, ale także rzetelnie dobrane kolekcje od znakomitych polskich producentów, m.in. Future – Line, Antonio, Sempre itd. Meble Wanat można opisać trzema słowami: wygoda, klasa oraz solidność. W ofercie znaleźć można meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne, zestawy mebli i pojedyncze elementy wystroju wnętrz. Produkowane są one z materiałów naturalnych najwyższej jakości, dzięki czemu trwają w wzorowym stanie na długo.

Pozostałe zestawy mebli

Nasze produkty

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Zestawy mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Sprawdź co proponujemy
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Producent zestawów wypoczynkowych

Pierwsza pracownia stolarska powstała na początku 1900 r. Z biegiem czasu wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkcji mebli, wyposażenia wnętrz. W Woźnikach koło Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych otwarty został duży salon. Wytworzyć wyroby oraz usługi perfekcyjne pod względem jakości to wytyczna jaką kierowała się wówczas producent.

Masz pytania do zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Wanat klasyczne wyposażenie wnętrz własnego projektu oraz nowoczesne projekty nietuzinkowych producentów z kraju oferuje nawet w 5 salonach w obrębie całego kraju.

Nasze salony