Producent Wanat działa w branży meblowej już od przeszło wieku. Dostarcza meble doskonałe jakościowo. Specjalizacją firmy są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, meble do salonu z drewna, a także drewniane meble do jadalni czy sypialni. Proponujemy Państwu Kolekcja mebli Ovo.

 

W katalogu zamieszczone są zarówno autorskie projekty oraz dokładnie wyselekcjonowane kolekcje od wybitnych krajowych producentów, m.in. Art-Vision, Maganda, Rossano i nie tylko. Firmę Wanat można przedstawić trzema słowami: charakter, wygoda oraz solidność. W ofercie Wanat znajdą Państwo niezwykłe zestawy mebli oraz pojedyncze elementy wystroju, wyszukane meble klasyczne oraz nowoczesne i klasyczne. Robione są z materiałów naturalnych wysokiej jakości, przez co zachowują świetny stan przez długie lata.

Zobacz więcej

Co proponujemy

Salon - meble

Salon - meble

Produkty renomowanych firm
Stylowe zestawy mebli

Stylowe zestawy mebli

Zapraszamy
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Produkty renomowanych firm

Salon z meblami

W roku 1905 rozpoczyna swoją pracę pierwsza pracownia stolarska. Z biegiem czasu jego specjalnością stało się projektowanie oraz wytwarzanie wystroju wnętrz. W niewielkiej miejscowości położonej w niewielkiej odległości od Częstochowy w latach siedemdziesiątych otwarty został salon. Wytyczna jaką kierowała się wtedy firma Wanat to: wykonać produkty oraz usługi znakomite jakościowo.

Masz pytania?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Firma Wanat w swoich pięciu wystawnych salonach w obrębie całej Polski oferuje estetyczne wyposażenie wnętrz własnego pomysłu oraz dodatkowo nowomodne projekty czołowych krajowych producentów.

Zapraszamy do naszych salonów meblowych