Kolekcja mebli Smart

Zamów Zapraszamy do kontaktu

Zakład meblarski Meble Wanat już przeszło wiek zajmuje się techniką meblarstwa. Dostarczane meble przez firmę Wanat to wyroby doskonałe jakościowo. Specjalizacją firmy są komplety wypoczynkowe z naturalnych skór, meble do gościnnego pokoju, a również drewniane meble do jadalni, sypialni. Proponujemy Państwu Kolekcja mebli Smart.

 

W katalogu firmy znajdą Państwo zarówno meble Wanat oraz pieczołowicie dobrane kolekcje od znamienitych polskich producentów, przykładowo Stylowa II, Diana, Future – Line itp. Firma Wanat stawia na klasę, luksus oraz co najistotniejsze solidność. Na stronie internetowej klienci znajdą niebanalne zestawy meblowe oraz pojedyncze elementy, meble nowoczesne oraz klasyczne. Zachowują idealny stan przez długie lata dzięki temu, że produkowane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Sprawdź ofertę firmy Wanat.

Zobacz więcej

Nasze produkty

Salon - meble

Salon - meble

Produkty wyłącznie najwyższej jakości
Kolekcje mebli

Kolekcje mebli

Sprawdź naszą ofertę
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Produkty wyłącznie najwyższej jakości

Salon z meblami

Zalążki zajmującej historii zakładu Wanat to rok 1905, w owym czasie swoją pracę zaczyna pierwszy pamiętny warsztat. W przeciągu kilku lat jego specjalnością stało się projektowanie, produkowanie wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych ruszył salon z meblami w miejscowości położonej w niewielkiej odległości od Częstochowy. Oferować tylko i wyłącznie produkty oraz usługi perfekcyjne jakościowo to wytyczna jaką kierowała się wówczas producent.

Masz pytania odnośnie konkretnego zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Przedsiębiorstwo Meble Wanat w swoich pięciu salonach oferuje doskonałe wyposażenia wnętrz własnego pomysłu i nowomodne gotowe projekty znakomitych producentów z Polski.

Zapraszamy Państwa na zakupy do naszych salonów