Kolekcja mebli Verano

Kolekcja Skontaktuj się z nami

Zakład meblarski Meble Wanat już od przeszło stu lat zajmuje się techniką meblarstwa. Specjalizacją zakładu są komplety wypoczynkowe ze skór, meble do salonu, także umeblowanie z drewna do sypialni, jadalni. Oferuje krajowe meble wysokiej jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Kolekcja mebli Verano.

 

W katalogu zakładu znajdują się zarówno meble Wanat, jak i pieczołowicie dobrane kolekcje od wspaniałych krajowych producentów, m.in. Antonio, New York, Velvet oraz inne. Zakład Wanat można przedstawić jako klasa, wygoda oraz stabilność. Na witrynie internetowej znajdą Państwo pojedyncze elementy jak i zestawy mebli, śmiałe meble klasyczne oraz nowoczesne oraz klasyczne. Zachowują wzorowy stan przez długie lata przez to, że robione są z materiałów naturalnych najwyższej jakości. Sprawdź ofertę producenta mebli Wanat.

Pozostałe zestawy meblowe

Co proponujemy

Salon - meble

Salon - meble

Zobacz nasze artykuły
Zestawy meblowe

Zestawy meblowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Zapraszamy
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Zobacz nasze artykuły

Producent zestawów wypoczynkowych

Na samym początku 1900 roku rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat meblarski. W następnych latach ruszył on z produkowaniem stylowego wyposażenia wnętrz. W okresie lat 70-tych ruszył salon meblowy w miejscowości Woźniki blisko Częstochowy. Utworzyć wyroby oraz usługi idealne pod względem jakości to dewiza jak przyświecała w owym czasie salonowi Meble Wanat.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat idealne wyposażenie wnętrz własnego pomysłu oraz dodatkowo nowomodne gotowe projekty wybitnych producentów z Polski dostarcza aż w 5 salonach na terenie całego kraju.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów z meblami