Zakład Meble Wanat już od ponad stu lat zajmuje się techniką meblarstwa. Firmuje produkty meblowe najwyższej jakości. Specjalizacją producenta są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, szykowne meble do gościnnego pokoju, także drewniane umeblowanie do sypialni, jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble Cantare.

 

W ofercie znaleźć można zarówno meble Wanat i sumiennie dobrane kolekcje od prestiżowych polskich producentów, między innymi Diament, Oki, Ovo itd. Firmę Wanat można opisać 3 słowami: klasa, wygoda i co najważniejsze solidność. W ofercie Meble Wanat znaleźć można zestawy meblowe i pojedyncze elementy, atrakcyjne meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Trwają w perfekcyjnym stanie na długo przez to, że realizowane są z najlepszych odmian naturalnych materiałów.

Zobacz więcej

Nasze produkty

Salon - meble

Salon - meble

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Zobacz nasz asortyment
Sypialnia

Sypialnia

Produkty tylko wysokiej jakości
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Producent mebli

Na samym początku 1900 roku rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat meblarski. Z czasem wyspecjalizował się on w projektowaniu i produkcji mebli, wyposażenia wnętrz. W Woźnikach koło miejscowości Częstochowa w latach siedemdziesiątych zaczął swoją działalność markowy salon. Zaoferować jedynie produkty i usługi idealne pod względem jakości to wytyczna jak przyświecała w owym czasie salonowi.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat w 5 salonach w obrębie całej Polski dostarcza wystrój wnętrz własnego rzemiosła oraz dodatkowo nowoczesne projekty znakomitych producentów z Polski.

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów