Producent Wanat prosperuje w branży meblowej już ponad sto lat. Oferowane meble to polskie wyroby doskonałe pod względem jakości. Specjalizacją firmy są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, meble do pokoju gościnnego, ale także umeblowanie z drewna do jadalni, sypialni. Proponujemy Państwu Meble Diuna.

 

W katalogu firmy figurują zarówno autorskie meble, ale także dokładnie wyselekcjonowane kolekcje wybitnych polskich producentów, np. Art-Vision, Modern, Tre i nie tylko. Firma Wanat to styl, luksus i co najistotniejsze wytrzymałość. W ofercie znajdziesz fascynujące pojedyncze elementy wystroju oraz zestawy meblowe, wyszukane meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Wykonywane są z materiałów naturalnych najwyższej jakości, dzięki temu trwają w perfekcyjnym stanie przez wiele lat.

Pełna oferta

Co oferujemy

Meble do salonu

Meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Kolekcje mebli WANAT

Kolekcje mebli WANAT

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni
Meble do sypialni

Meble do sypialni

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Producent mebli

W 1905 roku powstaje pierwsza pracownia stolarska. W kolejnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkowaniu wystroju wnętrz. W latach siedemdziesiątych otworzono salon w miejscowości Woźniki blisko Częstochowy. Zasada jaką kierowała się wówczas producent to: świadczyć usługi i zaproponować produkty znakomite pod względem jakości.

Masz pytania do konkretnego zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu salonach zakład meblarski Wanat dostarcza gustowny wystrój wnętrz własnego projektu czy też nowoczesne meble wybitnych producentów z Polski.

Nasze salony meblowe