Zakład meblarski Meble Wanat działa w branży meblowej już od ponad 100 lat. Oferowane meble to produkty wysokiej jakości. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety ze skór, szykowne meble do pokoju gościnnego z drewna, również drewniane umeblowanie przeznaczonych do jadalni, sypialni. Proponujemy Państwu Meble Maganda.

 

Zakład Wanat stawia na klasę, stabilność i wygodę. W ofercie producenta figurują zarówno meble Wanat, jak i sumiennie wybrane kolekcje od wyróżniających się krajowych producentów, na przykład Vigo, Corino, Oki i nie tylko. Na witrynie Meble Wanat znajdą Państwo śmiałe meble klasyczne i nowoczesne oraz klasyczne, zestawy mebli oraz pojedyncze elementy. Trwają w świetnym stanie na długo dzięki temu, że realizowane są z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Inne zestawy mebli

Znajdą Państwo u nas

Meble do salonu

Meble do salonu

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni
Kolekcje mebli do salonu

Kolekcje mebli do salonu

Produkty renomowanych firm
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Sprawdź nasze produkty
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni

Nasz salon

Na samym początku 1900 r rozpoczyna swoją pracę pierwsza pracownia stolarska. W niedalekiej przyszłości jego specjalizacją stało się projektowanie, produkowanie mebli, wyposażenia wnętrz. W miejscowości zlokalizowanej w sąsiedztwie Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych otworzono salon. Świadczyć usługi i stworzyć wyroby najwyższej jakości to zasada jak przyświecała wtedy salonowi.

Masz pytania do zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat w swoich 5 nowoczesnych salonach w obrębie całego kraju oferuje doskonały wystrój wnętrz własnego pomysłu i nowomodne meble najznamienitszych krajowych producentów.

Nasze salony meblowe