Meble Stylowa II

Zamów Zapraszamy do kontaktu

Producent Meble Wanat prosperuje w specjalności meblowej już od ponad wieku. Proponuje krajowe produkty meblowe najwyższej jakości. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, luksusowe meble do salonu z wysokiej jakości drewna, a także drewniane umeblowanie specjalnie do sypialni oraz jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble Stylowa II.

 

W ofercie firmy figurują zarówno autorskie projekty i pieczołowicie wyselekcjonowane kolekcje ekskluzywnych krajowych producentów, między innymi Oki, Antonio, Selens itp. Meble Wanat można przedstawić jako klasa, komfort i co najważniejsze stabilność. W ofercie Wanat znajdą Państwo pojedyncze elementy wystroju i meblowe zestawy, intrygujące meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Wykonywane są one z specjalnie wybranych odmian naturalnych materiałów, sprawia to, iż trwają w świetnym stanie na długo. Serdecznie zachęcamy do salonów firmy meblowej Wanat.

Zobacz więcej zestawów meblowych

Znajdą Państwo u nas

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Produkty renomowanych firm
Profesjonalne kolekcje mebli

Profesjonalne kolekcje mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Produkty renomowanych firm

Producent mebli

Pierwsza pracownia stolarska powstaje w roku 1905. W następnych latach rozpoczął on pałać się produkowaniem mebli, wystroju wnętrz. W latach 70-tych ruszył salon z meblami w miejscowości Woźniki w sąsiedztwie Częstochowy. Świadczyć usługi i stworzyć produkty najwyższej jakości to dewiza jak przyświecała wówczas salonowi Wanat.

Masz pytania do konkretnego produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Wanat prestiżowy wystrój wnętrz własnego rzemiosła i nowomodne projekty najznamienitszych producentów z naszego kraju oferuje aż w 5 salonach w obrębie całej Polski.

Nasze salony