Firma Meble Wanat już od ponad 100 lat zajmuje się branżą meblarską. Proponuje meble doskonałe jakościowo. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety z naturalnej skóry, meble do pokoju gościnnego z drewna, ale także umeblowanie z drewna z przeznaczeniem do sypialni oraz jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble Vigo.

 

Firmę Wanat można opisać jako smak, komfort i co najważniejsze trwałość. W katalogu znaleźć można zarówno meble Wanat i rzetelnie dopasowane kolekcje świetnych polskich producentów, takie jak Tre, Corino, Elegante itp. W ofercie figurują ciekawe pojedyncze elementy wystroju wnętrz i meblowe zestawy, atrakcyjne meble klasyczne i nowoczesne oraz klasyczne. Trwają w wzorowym stanie na długo dzięki temu, że wykonywane są z najwyższej klasy naturalnych materiałów.

Zobacz więcej profesjonalnych zestawów meblowych

Znajdą Państwo u nas

Salon - meble

Salon - meble

Zobacz nasze artykuły
Stylowe zestawy mebli

Stylowe zestawy mebli

Sprawdź nasze produkty
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Zobacz nasze artykuły

Producent zestawów wypoczynkowych

Pierwsza pracownia stolarska rozpoczyna swoją pracę na początku 1900 r. Z czasem jego specjalizacją stało się projektowanie i produkcja mebli, wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych zaczął prosperować przestronny salon meblowy w Woźnikach nieopodal miejscowości Częstochowa. Zasada jak przyświecała wówczas firmie to: świadczyć usługi i zaoferować produkty światowej klasy.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat w pięciu wystawnych salonach dostarcza wystrój wnętrz własnego projektu i nowoczesne meble wspaniałych producentów z kraju.

Gorąco zapraszamy na zakupy do naszych salonów z meblami