Meble z kolekcji Catania

Więcej szczegółów Kontakt

Zakład Meble Wanat działa w specjalności meblowej już przeszło sto lat. Proponuje polskie produkty meblowe doskonałe jakościowo. Specjalnością producenta są komplety wypoczynkowe z naturalnej skóry, meble do pokoju gościnnego z litego drewna, ale także drewniane meble idealnych do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Meble z kolekcji Catania.

 

Producenta mebli Wanat można określić trzema słowami: smak, wygoda oraz co najważniejsze trwałość. W ofercie producenta znaleźć można zarówno meble Wanat oraz pieczołowicie dobrane kolekcje prestiżowych polskich producentów, na przykład Antonio, Harmony, Tre i nie tylko. W ofercie znajdują się niezwykłe zestawy meblowe jak i pojedyncze elementy, meble nowoczesne jak i klasyczne. Zachowują znakomity stan na długo dzięki temu, że uzyskiwane są z dokładnie wyselekcjonowanych odmian naturalnych materiałów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Meble Wanat.

Pełna oferta naszego salonu z meblami

Znajdą Państwo u nas

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Zobacz co przygotowaliśmy
Zestawy mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Zobacz co przygotowaliśmy
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Serdecznie Zapraszamy
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Zobacz co przygotowaliśmy

Producent zestawów wypoczynkowych

Początki bogatej historii mebli Wanat sięgają 1905 r, wtenczas powstaje pierwsza pracownia. Z czasem wyspecjalizował się on w projektowaniu oraz produkcji wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych ruszył salon z meblami w niewielkiej miejscowości mieszczącej się obok Częstochowy. Dewiza jaką kierowała się wówczas producent brzmi w następujący sposób: wytworzyć wyroby oraz świadczyć usługi perfekcyjne jakościowo.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Zakład meblowy Wanat w 5 salonach na terenie całego kraju dostarcza wyposażenie wnętrz własnego projektu czy też nowomodne meble wspaniałych polskich producentów.

Nasze salony meblowe