Meble z kolekcji Fala

Kolekcja Skontaktuj się z nami

Producent Meble Wanat działa w branży meblarskiej już przeszło wiek. Specjalizacją zakładu są wypoczynkowe komplety ze skóry naturalnej, meble do pokoju gościnnego, również umeblowanie z drewna do jadalni czy sypialni. Firmuje meble doskonałe pod względem jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble z kolekcji Fala.

 

W katalogu znajdują się zarówno meble Wanat, ale także rzetelnie dopasowane kolekcje od prestiżowych krajowych producentów, przykładowo Antonio, Montana, Vievien i nie tylko. Zakład meblarski Wanat stawia na klasę, wytrzymałość i co najistotniejsze luksus. W ofercie Meble Wanat znajdą Państwo fascynujące pojedyncze elementy i zestawy mebli, meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Uzyskiwane są one z materiałów naturalnych najwyższej jakości, dzięki czemu trwają w perfekcyjnym stanie na długo.

Zobacz więcej

Co oferujemy

Salon - meble

Salon - meble

Serdecznie Zapraszamy
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Serdecznie Zapraszamy
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Serdecznie Zapraszamy

O nas

W 1905 r powstaje pierwsza pracownia stolarska. W niedalekiej przyszłości wyspecjalizował się on w projektowaniu i produkcji wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych zaczął prosperować salon w miejscowości Woźniki obok Częstochowy. Zasada jak przyświecała w tamtym czasie firmie to: świadczyć usługi i oferować produkty światowej klasy.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Firma Meble Wanat klasyczny wystrój wnętrz spod własnej ręki oraz nowoczesne projekty nietuzinkowych producentów z naszego kraju oferuje nawet w 5 salonach na terenie całej Polski.

Nasze salony