Meble z kolekcji Modern

Sprawdź Zapraszamy do kontaktu

Zakład meblarski Meble Wanat już od przeszło wieku zajmuje się branżą meblarską. Proponuje produkty meblowe doskonałe pod względem jakości. Specjalizacją firmy są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, meble do salonu z jakościowego drewna, ale również drewniane umeblowanie do sypialni i jadalni. Proponujemy Państwu Meble z kolekcji Modern.

 

Producenta mebli Wanat można przedstawić jako klasa, solidność oraz komfort. W ofercie zamieszczone są zarówno autorskie projekty, ale również starannie dopasowane kolekcje sławnych krajowych producentów, m.in. Cantare, Diuna, Velvet oraz wiele innych. Na stronie znaleźć można pojedyncze elementy i zestawy meblowe, pociągające meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Tworzone są z materiałów naturalnych najwyższej jakości, sprawia to, że zachowują znakomity stan przez długie lata. Gorąco zapraszamy.

Pełna oferta

Co proponujemy

Meble do salonu

Meble do salonu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Wanat - zestawy mebli

Wanat - zestawy mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Sprawdź co proponujemy
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Nasz salon

W roku 1905 rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat stolarski. W kolejnych latach jego specjalizacją stało się projektowanie, produkcja ładnego wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych ruszył profesjonalny salon w Woźnikach obok miejscowości Częstochowa. Zasada jak przyświecała wtedy salonowi brzmi następująco: świadczyć usługi oraz oferować jedynie produkty najwyższej jakości.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Producent Meble Wanat w swoich 5 salonach oferuje wspaniałe wyposażenia wnętrz własnego rzemiosła oraz dodatkowo nowoczesne meble najlepszych producentów z kraju.

Zapraszamy Państwa na zakupy do naszych salonów meblowych