Meble z kolekcji Rossano

Więcej Skontaktuj się z nami

Firma Wanat już ponad sto lat zajmuje się sztuką meblarstwa. Firmowane meble przez producenta Wanat to produkty doskonałe pod względem jakości. Specjalnością zakładu są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, meble do pokoju gościnnego z drewna, co więcej drewniane meble do sypialni, jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble z kolekcji Rossano.

 

W katalogu zakładu znajdują się zarówno autorskie projekty i dokładnie wyselekcjonowane kolekcje od znanych polskich producentów, przykładowo Art-Modulo, Oki, Stylowa itp. Zakład meblowy Wanat można przedstawić jako charakter, solidność i co najważniejsze luksus. W ofercie Wanat znajdziesz fascynujące zestawy mebli i pojedyncze elementy, meble klasyczne i nowoczesne jak i klasyczne. Trwają w idealnym stanie przez długie lata przez to, że uzyskiwane są z szczegółowo wyselekcjonowanych odmian materiałów naturalnych. Sprawdź ofertę firmy meblowej Wanat.

Zobacz więcej profesjonalnych

Znajdą Państwo u nas

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Zobacz co przygotowaliśmy
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni

Producent mebli

Zalążki historii zakładu meblarskiego Wanat sięgają 1905 r, wówczas powstaje pierwsza pracownia stolarska. W ciągu paru kolejnych lat wyspecjalizował się on w projektowaniu i wytwarzaniu wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych otwarty został salon w niewielkiej miejscowości położonej blisko Częstochowy. Dostarczać produkty i usługi znakomite pod względem jakości to zasada jak przyświecała w tamtym czasie firmie.

Masz pytania?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W pięciu salonach w obrębie całego kraju przedsiębiorstwo Wanat proponuje klasyczny wystrój wnętrz spod własnej ręki oraz dodatkowo nowoczesne meble wiodących polskich producentów.

Gorąco zapraszamy Państwa na zakupy do naszych salonów