Meble z kolekcji Tre

Szczegóły Zapraszamy do kontaktu

Zakład Meble Wanat już od ponad 100 lat zajmuje się branżą meblarską. Firmowane meble przez producenta Wanat to krajowe artykuły doskonałe jakościowo. Specjalnością firmy są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, gustowne meble do salonu, a również drewniane meble z przeznaczeniem do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Meble z kolekcji Tre.

 

Producent mebli Wanat to styl, stabilność i wygoda. W ofercie firmy znajdują się zarówno autorskie meble, jak i uważnie wyselekcjonowane kolekcje od wyróżniających się polskich producentów, takie jak Diana, Fala, Torino i mnóstwo innych. W ofercie figurują meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne, okazałe zestawy meblowe i pojedyncze elementy wystroju wnętrz. Trwają w wzorowym stanie na długo przez to, że wykonywane są z dokładnie wyselekcjonowanych odmian naturalnych materiałów.

Pozostałe zestawy mebli

Co oferujemy

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Gorąco Zapraszamy
Zestawy mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Gorąco Zapraszamy
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Gorąco Zapraszamy

Producent zestawów wypoczynkowych

W 1905 roku rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat meblowy. Z czasem zaczął on zajmować się produkowaniem szykownego wystroju wnętrz. W Woźnikach obok miejscowości Częstochowa w latach siedemdziesiątych zaczął działać salon meblowy. Oferować tylko wyroby i usługi światowej klasy to dewiza jaką kierowała się w owym czasie producent.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat w swoich 5 nowoczesnych salonach proponuje doskonały wystrój wnętrz spod własnej ręki czy też nowomodne projekty wiodących producentów z Polski.

Nasze salony meblowe