Meble z zestawu Cesaro

Kolekcja Kontakt

Firma Wanat już od przeszło wieku zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Specjalizacją producenta są komplety wypoczynkowe z naturalnej skóry, meble do pokoju gościnnego z drewna, co więcej drewniane umeblowanie do sypialni, jadalni. Firmuje krajowe meble najwyższej jakości. Proponujemy Państwu Meble z zestawu Cesaro.

 

W ofercie znajdą Państwo zarówno meble Wanat i sumiennie wybrane kolekcje wspaniałych krajowych producentów, m.in. Wenus, Cesaro, Natur i nie tylko. Firmę Wanat można opisać jako luksus, styl i co najważniejsze wytrzymałość. Na witrynie internetowej Meble Wanat znajdują się niezwykłe zestawy mebli jak i pojedyncze elementy, kreatywne meble klasyczne i nowoczesne i klasyczne. Uzyskiwane są one z wysokiej klasy materiałów naturalnych, dzięki czemu trwają w świetnym stanie na długo. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej profesjonalnych

Nasze produkty

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Sprawdź nasze produkty
Profesjonalne zestawy mebli

Profesjonalne zestawy mebli

Produkty tylko najwyższej jakości
Sypialnia

Sypialnia

Gorąco zapraszamy do naszych hurtowni
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Sprawdź nasze produkty

Salon z meblami

Pierwszy warsztat meblarski powstał na samym początku 1900 roku. W następnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu i produkcji mebli, wyposażenia wnętrz. W miejscowości Woźniki koło Częstochowy w latach 70-tych otwarty został salon. Świadczyć usługi i zaoferować produkty światowej klasy to dewiza jak przyświecała w owym czasie firmie.

Masz pytania?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W pięciu wystawnych salonach firma Wanat oferuje klasyczne wyposażenie wnętrz własnego pomysłu oraz dodatkowo nowoczesne meble wspaniałych krajowych producentów.

Nasze salony meblowe