Meble z zestawu FUTURE-LINE

Sprawdź Skontaktuj się z nami

Zakład Meble Wanat działa w specjalizacji meblarskiej już ponad sto lat. Specjalnością firmy są wypoczynkowe komplety ze skór naturalnych, wytworne meble do salonu z drewna, ale również umeblowanie z drewna specjalnie do jadalni czy sypialni. Oferowane meble to produkty doskonałe pod względem jakości. Proponujemy Państwu Meble z zestawu FUTURE-LINE.

 

W katalogu znajdą Państwo zarówno meble Wanat, ale także sumiennie dobrane kolekcje od wybitnych polskich producentów, na przykład Tre, Diana, Natur oraz inne kolekcje. Firma Wanat to komfort, smak oraz wytrzymałość. W ofercie klienci znajdą atrakcyjne pojedyncze elementy wystroju jak i zestawy mebli, meble nowoczesne i klasyczne. Trwają w znakomitym stanie przez wiele lat dzięki temu, że uzyskiwane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości.

Pozostałe zestawy meblowe

Znajdą Państwo u nas

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Profesjonalne zestawy mebli

Profesjonalne zestawy mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Sypialnia

Sypialnia

Sprawdź naszą ofertę
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Nasz salon meblowy

W 1905 roku powstaje pierwszy warsztat meblowy. Z czasem ruszył on z produkcją profesjonalnego wystroju wnętrz. W miejscowości zlokalizowanej w pobliżu Częstochowy w okresie lat 70-tych otworzono salon meblowy. Wytyczna jaką kierowała się w owym czasie producent brzmi w następujący sposób: świadczyć usługi oraz zaproponować jedynie wyroby najwyższej jakości.

Masz pytania odnośnie zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Wanat wyposażenia wnętrz własnego rzemiosła oraz nowoczesne gotowe projekty znakomitych producentów z naszego kraju proponuje aż w 5 salonach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów