Firma Wanat działa w specjalności meblowej już od przeszło wieku. Proponuje meble doskonałe jakościowo. Specjalizacją producenta są wypoczynkowe komplety ze skóry naturalnej, wyszukane meble do gościnnego pokoju, również umeblowanie z drewna do sypialni i jadalni. Proponujemy Państwu Meble z zestawu New York.

 

W ofercie producenta figurują zarówno meble Wanat oraz dokładnie dobrane kolekcje od wybitnych krajowych producentów, np. Tre, Catania, Natur itp. Producent mebli Wanat to styl, wygoda oraz wytrzymałość. Na stronie www Meble Wanat znajdują się wspaniałe zestawy mebli jak i pojedyncze elementy wystroju, nowatorskie meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Zachowują wzorowy stan na długo przez to, że uzyskiwane są z naturalnych materiałów najwyższej jakości.

Zobacz więcej stylowych

Znajdą Państwo u nas

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Sprawdź co proponujemy
Zestawy mebli

Zestawy mebli

Serdecznie Zapraszamy
Meble do sypialni

Meble do sypialni

Produkty renomowanych firm
Profesjonalne meble do jadalni

Profesjonalne meble do jadalni

Sprawdź co proponujemy

Producent mebli

Pierwsza pracownia stolarska powstała w 1905 roku. W następnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkowaniu wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych otworzono duży salon w miejscowości położonej niedaleko Częstochowy. Świadczyć usługi oraz wykonać tylko i wyłącznie produkty perfekcyjne pod względem jakości to zasada jaką kierowała się w tamtym czasie producent Meble Wanat.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu nowoczesnych salonach w obrębie całego kraju przedsiębiorstwo Wanat proponuje znakomity wystrój wnętrz własnego projektu oraz nowomodne meble sławnych producentów z Polski.

Nasze salony