Meble z zestawu Selens

Szczegóły Skontaktuj się z nami

Producent Meble Wanat już od ponad wieku zajmuje się techniką meblarstwa. Firmuje krajowe meble doskonałe pod względem jakości. Specjalizacją producenta są komplety wypoczynkowe z naturalnej skóry, meble do salonu z jakościowego drewna, a również drewniane meble do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Meble z zestawu Selens.

 

W katalogu producenta znaleźć można zarówno autorskie meble, jak i rzetelnie dopasowane kolekcje od wybitnych polskich producentów, przykładowo Diana, Elegante, Wenus i mnóstwo innych kolekcji. Zakład meblowy Wanat stawia na charakter, luksus i co najważniejsze stabilność. W ofercie Wanat figurują pojedyncze elementy jak i zestawy mebli, ciekawe meble klasyczne i nowoczesne i klasyczne. Trwają w wzorowym stanie przez długie lata dzięki temu, że uzyskiwane są z wysokiej klasy naturalnych materiałów. Sprawdź ofertę Meble Wanat.

Pozostałe zestawy mebli

Co oferujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Wanat - zestawy mebli

Wanat - zestawy mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Sprawdź naszą ofertę
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Nasz salon meblowy

W 1905 r rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat stolarski. Z czasem wyspecjalizował się on w projektowaniu i produkowaniu mebli, wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych zaczął działać salon w miejscowości mieszczącej się obok Częstochowy. Świadczyć usługi i zaproponować produkty najwyższej jakości to zasada jak przyświecała wówczas zakładowi.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W pięciu wystawnych salonach na terenie całego kraju przedsiębiorstwo Meble Wanat dostarcza wystrój wnętrz spod własnej ręki i nowoczesne gotowe projekty jednych z czołowych producentów z naszego kraju.

Nasze salony