Meble z zestawu Velvet

Szczegóły Zapraszamy do kontaktu

Producent Meble Wanat prosperuje w specjalizacji meblarskiej już przeszło sto lat. Oferowane meble to polskie wyroby doskonałe pod względem jakości. Specjalnością firmy są wypoczynkowe komplety z naturalnej skóry, gustowne meble do pokoju gościnnego z jakościowego drewna, także umeblowanie z drewna do sypialni, jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Meble z zestawu Velvet.

 

W ofercie znajdą Państwo zarówno autorskie meble oraz rzetelnie dopasowane kolekcje sławnych krajowych producentów, na przykład Harmony, Carmen, Vievien oraz inne kolekcje. Meble Wanat można opisać trzema słowami: klasa, stabilność oraz luksus. Na stronie internetowej znajdują się pojedyncze elementy jak i meblowe zestawy, meble nowoczesne i klasyczne. Robione są one z specjalnie wyselekcjonowanych odmian naturalnych materiałów, dzięki czemu zachowują idealny stan na długo. Serdecznie zapraszamy.

Inne zestawy mebli

Znajdą Państwo u nas

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Sprawdź naszą ofertę
Zestawy meblowe

Zestawy meblowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Zobacz co przygotowaliśmy
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Sprawdź naszą ofertę

Salon z meblami

W roku 1905 powstaje pierwszy warsztat meblarski. W niedalekiej przyszłości wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkcji mebli, wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych rozpoczął swoją działalność salon w Woźnikach blisko Częstochowy. Wytworzyć wyroby oraz świadczyć usługi światowej klasy to wytyczna jaką kierowała się w tamtym czasie producent.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu przestronnych salonach firma Meble Wanat oferuje wyposażenia wnętrz własnego rzemiosła i nowoczesne gotowe projekty ekskluzywnych krajowych producentów.

Nasze salony meblowe