Nowoczesne zestawy wypoczynkowe

Zamów Zapraszamy do kontaktu

Zakład meblarski Meble Wanat działa w specjalności meblarskiej już ponad 100 lat. Firmuje krajowe produkty meblowe najwyższej jakości. Specjalnością zakładu są wypoczynkowe komplety z naturalnej skóry, meble do salonu, również drewniane meble idealnych do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Nowoczesne zestawy wypoczynkowe.

 

W katalogu zakładu figurują zarówno meble Wanat, ale również dokładnie wybrane kolekcje od najlepszych polskich producentów, na przykład Vigo, Cesaro, Oki oraz inne. Meble Wanat można przedstawić 3 słowami: styl, trwałość oraz co najistotniejsze komfort. Na stronie www znaleźć można pionierskie meble nowoczesne jak i klasyczne, poruszające meblowe zestawy jak i pojedyncze elementy wystroju. Zachowują doskonały stan na długo przez to, że realizowane są z materiałów naturalnych najwyższej jakości.

Inne zestawy

Nasze produkty

Meble do salonu

Meble do salonu

Serdecznie Zapraszamy
Stylowe zestawy mebli

Stylowe zestawy mebli

Sprawdź naszą ofertę
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Produkty znanych firm
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Serdecznie Zapraszamy

Salon z meblami

W 1905 roku powstaje pierwsza pracownia stolarska. W kolejnych latach rozpoczął on zajmować się produkcją eleganckiego wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych ruszył przestronny salon w miejscowości mieszczącej się obok Częstochowy. Świadczyć usługi oraz zaproponować wyroby perfekcyjne pod względem jakości to dewiza jak przyświecała wówczas firmie.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat estetyczne wyposażenia wnętrz własnego rzemiosła i nowomodne meble najlepszych producentów z Polski proponuje aż w 5 salonach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów meblowych