Stylowa kolekcja mebli Carmen

Szczegóły Zapraszamy do kontaktu

Firma Wanat działa w branży meblarskiej już przeszło wiek. Specjalizacją firmy są wypoczynkowe komplety z naturalnej skóry, meble do salonu, także umeblowanie z drewna do sypialni, jadalni. Dostarcza polskie produkty meblowe doskonałe pod względem jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowa kolekcja mebli Carmen.

 

Meble Wanat można określić 3 słowami: styl, trwałość oraz co najistotniejsze luksus. W katalogu firmy znaleźć można zarówno meble Wanat oraz starannie dobrane kolekcje od wybitnych polskich producentów, między innymi Maganda, Art-Modulo, Provance i nie tylko. Na witrynie Wanat znajdą Państwo niezwykłe pojedyncze elementy wystroju wnętrz oraz meblowe zestawy, intrygujące meble nowoczesne jak i klasyczne. Zachowują perfekcyjny stan przez wiele lat dzięki temu, że uzyskiwane są z materiałów naturalnych najwyższej jakości. Sprawdź ofertę firmy Meble Wanat.

Zobacz więcej stylowych zestawów meblowych

Znajdą Państwo u nas

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Produkty tylko najwyższej jakości
Zestawy mebli

Zestawy mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Profesjonalne meble do jadalni

Profesjonalne meble do jadalni

Produkty tylko najwyższej jakości

Salon z meblami

W roku 1905 powstaje pierwsza pracownia stolarska. Z biegiem czasu jego specjalnością stało się projektowanie, produkowanie wystroju wnętrz. W miejscowości położonej w sąsiedztwie Częstochowy w okresie lat 70-tych zaczął prosperować salon. Świadczyć usługi oraz stworzyć jedynie wyroby perfekcyjne pod względem jakości to dewiza jaką kierowała się wtedy firma Wanat.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Przedsiębiorstwo Wanat prestiżowe wyposażenia wnętrz własnego projektu czy też nowomodne gotowe projekty znakomitych producentów z kraju oferuje aż w pięciu salonach.

Nasze salony meblowe