Stylowa kolekcja mebli Milano

Więcej szczegółów Zapraszamy do kontaktu

Producent Meble Wanat już przeszło 100 lat zajmuje się branżą meblarską. Specjalnością zakładu są komplety wypoczynkowe ze skór, meble do salonu, a także meble z drewna z przeznaczeniem do jadalni czy sypialni. Dostarczane meble przez tą firmę to artykuły doskonałe pod względem jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowa kolekcja mebli Milano.

 

Meble Wanat stawia na styl, stabilność oraz komfort. W ofercie zakładu znajdą Państwo zarówno autorskie meble, ale również pieczołowicie dopasowane kolekcje od genialnych polskich producentów, np. Natur, Diana, Verano oraz inne kolekcje. W ofercie Meble Wanat znajdą Państwo meblowe zestawy jak i pojedyncze elementy wystroju, atrakcyjne meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Zachowują idealny stan na długo dzięki temu, że uzyskiwane są z najlepszych odmian naturalnych materiałów. Sprawdź ofertę firmy meblarskiej Wanat.

Pełna oferta

Znajdą Państwo u nas

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Produkty renomowanych firm
Zestawy mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Produkty renomowanych firm
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Produkty renomowanych firm

Nasz salon meblowy

Pierwsza pracownia stolarska powstała na początku 1900 r. W ciągu paru lat ruszył on z wytwarzaniem mebli, wyposażenia wnętrz. W miejscowości położonej nieopodal Częstochowy w okresie lat 70-tych ruszył duży salon z meblami. Zasada jak przyświecała w tamtym czasie salonowi prezentuje się następująco: zaoferować jedynie wyroby oraz świadczyć usługi światowej klasy.

Masz pytania do konkretnego produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu nowoczesnych salonach na terenie całej Polski firma Meble Wanat proponuje wystrój wnętrz spod własnej ręki oraz dodatkowo nowoczesne meble sławnych polskich producentów.

Nasze salony meblowe