Stylowa kolekcja mebli Provance

Zamów Kontakt

Zakład Meble Wanat działa w specjalizacji meblarskiej już od ponad 100 lat. Specjalizacją zakładu są komplety wypoczynkowe ze skór naturalnych, meble do salonu, również drewniane umeblowanie do sypialni, jadalni. Przedstawia meble wysokiej jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowa kolekcja mebli Provance.

 

W ofercie zakładu figurują zarówno meble Wanat oraz dokładnie wyselekcjonowane kolekcje wspaniałych polskich producentów, np. Harmony, Art-Modulo, Provance itp. Producent mebli Wanat to smak, komfort oraz co najistotniejsze trwałość. W ofercie znajdziesz nietypowe zestawy meblowe jak i pojedyncze elementy wystroju, meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Trwają w perfekcyjnym stanie przez długie lata przez to, że realizowane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości. Zapraszamy.

Zobacz więcej profesjonalnych

Nasze produkty

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Sprawdź nasze produkty
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Zobacz co przygotowaliśmy
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Producent zestawów wypoczynkowych

W roku 1905 rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat stolarski. W następnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkowaniu mebli, wystroju wnętrz. W latach 70-tych ruszył salon w Woźnikach obok Częstochowy. Zasada jaką kierowała się w owym czasie producent prezentuje się w następujący sposób: świadczyć usługi oraz stworzyć jedynie produkty światowej klasy.

Masz pytania do konkretnego zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich 5 salonach firma Wanat dostarcza wyborny wystrój wnętrz własnego projektu i nowoczesne gotowe projekty znakomitych polskich producentów.

Gorąco zapraszamy Państwa na zakupy do naszych salonów