Stylowa kolekcja mebli Torino

Szczegóły Zapraszamy do kontaktu

Zakład meblarski Meble Wanat już przeszło sto lat zajmuje się sztuką meblarstwa. Proponowane meble to polskie artykuły doskonałe jakościowo. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, meble do salonu z jakościowego drewna, co więcej drewniane meble przeznaczonych do jadalni, sypialni. Proponujemy Państwu Stylowa kolekcja mebli Torino.

 

W katalogu znaleźć można zarówno autorskie projekty i sumiennie wybrane kolekcje genialnych krajowych producentów, przykładowo Art-Vision, Forest, Sempre itd. Firmę Wanat można przedstawić jako wygoda, smak i co najistotniejsze trwałość. Na witrynie Meble Wanat znaleźć można meble klasyczne i nowoczesne oraz klasyczne, zestawy mebli oraz pojedyncze elementy wystroju wnętrz. Zachowują wzorowy stan przez długie lata przez to, że wykonywane są z materiałów naturalnych najwyższej jakości.

Zobacz więcej profesjonalnych zestawów meblowych

Nasze produkty

Meble do salonu

Meble do salonu

Sprawdź nasze produkty
Profesjonalne zestawy mebli

Profesjonalne zestawy mebli

Gorąco Zapraszamy
Meble do sypialni

Meble do sypialni

Zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Sprawdź nasze produkty

Nasz salon

W 1905 r powstaje pierwszy warsztat meblowy. Z biegiem czasu jego specjalnością stało się projektowanie, produkowanie mebli, wystroju wnętrz. W Woźnikach w sąsiedztwie Częstochowy w okresie lat 70-tych zaczął działać salon. Wytyczna jak przyświecała w tamtym czasie salonowi to: zaproponować jedynie produkty i usługi światowej klasy.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w 5 salonach na terenie całego kraju producent Meble Wanat oferuje nadzwyczajny wystrój wnętrz własnego projektu i nowoczesne meble wybitnych producentów z Polski.

Nasze salony meblowe