Producent Meble Wanat już od przeszło 100 lat zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Oferuje krajowe produkty meblowe doskonałe jakościowo. Specjalizacją zakładu są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, meble do pokoju gościnnego, ale także umeblowanie z drewna do jadalni, sypialni. Proponujemy Państwu Stylowe meble ART-VISION.

 

Meble Wanat to klasa, solidność oraz luksus. W katalogu znaleźć można zarówno autorskie projekty, ale również pieczołowicie dopasowane kolekcje od ekskluzywnych polskich producentów, na przykład Forest, Diana, Torino itp. W ofercie znajdziesz fascynujące meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne, zestawy meblowe jak i pojedyncze elementy. Trwają w perfekcyjnym stanie przez długie lata dzięki temu, że wytwarzane są z najlepszych odmian materiałów naturalnych. Sprawdź ofertę Meble Wanat.

Pełna oferta naszego salonu meblowego

Znajdą Państwo u nas

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Wypoczynki

Wypoczynki

Produkty wyłącznie najwyższej jakości
Stylowe meble sypialnia

Stylowe meble sypialnia

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni

Producent zestawów wypoczynkowych

Pierwszy warsztat meblarski rozpoczął swoją pracę w 1905 roku. Z biegiem czasu wyspecjalizował się on w projektowaniu oraz produkowaniu wystroju wnętrz. W latach 70-tych rozpoczął własną działalność salon w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej obok Częstochowy. Zaproponować wyroby oraz świadczyć usługi światowej klasy to wytyczna jak przyświecała w tamtym czasie salonowi.

Masz pytania odnośnie produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Firma Meble Wanat w swoich pięciu salonach oferuje idealny wystrój wnętrz spod własnej ręki i nowoczesne projekty najlepszych polskich producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów