Stylowe meble Diana

Sprawdź Zapraszamy do kontaktu

Firma Wanat już od przeszło 100 lat zajmuje się techniką meblarstwa. Oferowane meble to krajowe artykuły doskonałe jakościowo. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, wyszukane meble do salonu, co więcej drewniane meble idealnych do jadalni, sypialni. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowe meble Diana.

 

Meble Wanat to luksus, charakter oraz co najistotniejsze wytrzymałość. W katalogu figurują zarówno autorskie projekty, jak i pieczołowicie dobrane kolekcje od znakomitych krajowych producentów, np. Elegante, Art-Vision, Rossano i nie tylko. Na stronie www znajdziesz zestawy mebli oraz pojedyncze elementy wystroju wnętrz, meble nowoczesne jak i klasyczne. Trwają w świetnym stanie przez długie lata przez to, że robione są z specjalnie wyselekcjonowanych odmian materiałów naturalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą firmy meblowej Wanat.

Zobacz więcej stylowych

Co proponujemy

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Zapraszamy
Zestawy mebli

Zestawy mebli

Produkty znanych firm
Sypialnia

Sypialnia

Produkty znanych firm
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Zapraszamy

Nasz salon

W roku 1905 rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat stolarski. Z biegiem czasu rozpoczął on pałać się produkcją mebli, wyposażenia wnętrz. W miejscowości mieszczącej się w sąsiedztwie Częstochowy w latach siedemdziesiątych ruszył salon z meblami. Oferować tylko wyroby oraz usługi światowej klasy to zasada jaką kierowała się w owym czasie firma.

Masz pytania?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich 5 salonach w obrębie całego kraju zakład meblowy Wanat proponuje wyposażenia wnętrz własnego pomysłu czy też nowoczesne meble nietuzinkowych krajowych producentów.

Nasze salony