Zakład meblarski Meble Wanat już ponad 100 lat zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Dostarczane meble przez ten zakład to wyroby najwyższej jakości. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skóry, meble do salonu, także umeblowanie z drewna idealnych do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Stylowe meble Luiza.

 

Firmę Wanat można przedstawić jako charakter, luksus oraz trwałość. W ofercie firmy zamieszczone są zarówno meble Wanat oraz uważnie dopasowane kolekcje od renomowanych polskich producentów, przykładowo Cesaro, Future – Line, Vigo i nie tylko. Na stronie znajdziesz pojedyncze elementy i meblowe zestawy, meble klasyczne oraz nowoczesne oraz klasyczne. Tworzone są z naturalnych materiałów wysokiej jakości, sprawia to, iż trwają w znakomitym stanie przez wiele lat.

Pozostałe zestawy

Co proponujemy

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Gorąco Zapraszamy
Wypoczynki

Wypoczynki

Gorąco Zapraszamy
Sypialnia

Sypialnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Meble - jadalnia

Meble - jadalnia

Gorąco Zapraszamy

Salon z meblami

Na początku 1900 r rozpoczyna swoją pracę pierwsza pracownia stolarska. W kolejnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu oraz wytwarzaniu wyposażenia wnętrz. W latach 70-tych zaczął działać markowy salon w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej niedaleko Częstochowy. Wytyczna jaką kierowała się w tamtym czasie firma to: świadczyć usługi oraz zaproponować jedynie produkty najwyższej jakości.

Masz pytania do produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Nawet w pięciu wystawnych salonach w obrębie całego kraju przedsiębiorstwo Meble Wanat dostarcza znakomity wystrój wnętrz własnego projektu i nowomodne meble najlepszych producentów z naszego kraju.

Gorąco zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów