Stylowe meble Parma

Sprawdź Kontakt

Firma Meble Wanat już przeszło sto lat zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Proponowane meble przez ten zakład to krajowe artykuły wysokiej jakości. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skór naturalnych, meble do salonu z drewna, ale również meble z drewna z przeznaczeniem do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Stylowe meble Parma.

 

Producenta mebli Wanat można opisać trzema słowami: charakter, luksus i solidność. W katalogu znajdą Państwo zarówno meble Wanat, ale także pieczołowicie dopasowane kolekcje od wspaniałych polskich producentów, między innymi Alcamo, Maganda, Venezia i mnóstwo innych. W ofercie znaleźć można okazałe zestawy meblowe jak i pojedyncze elementy wystroju wnętrz, piękne meble nowoczesne oraz klasyczne. Trwają w perfekcyjnym stanie przez wiele lat przez to, że robione są z wysokiej klasy materiałów naturalnych. Zachęcamy do salonów firmy meblarskiej Wanat.

Inne zestawy mebli

Znajdą Państwo u nas

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Zobacz nasz asortyment
Profesjonalne zestawy mebli

Profesjonalne zestawy mebli

Sprawdź naszą ofertę
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Zobacz nasz asortyment
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Zobacz nasz asortyment

Nasz salon meblowy

Pierwszy warsztat meblowy rozpoczął swoją pracę na początku 1900 roku. W kolejnych latach wyspecjalizował się on w projektowaniu i wytwarzaniu profesjonalnego wyposażenia wnętrz. W latach siedemdziesiątych otwarty został salon z meblami w niewielkiej miejscowości mieszczącej się koło Częstochowy. Dewiza jak przyświecała w owym czasie zakładowi prezentuje się w następujący sposób: wykonać produkty i świadczyć usługi perfekcyjne jakościowo.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat estetyczny wystrój wnętrz własnego pomysłu oraz dodatkowo nowoczesne projekty znakomitych producentów z kraju proponuje aż w 5 przestronnych salonach w obrębie całego kraju.

Nasze salony meblowe