Stylowe meble Stylowa

Sprawdź Skontaktuj się z nami

Zakład meblarski Meble Wanat prosperuje w specjalności meblowej już przeszło 100 lat. Firmuje krajowe meble doskonałe pod względem jakości. Specjalizacją firmy są komplety wypoczynkowe ze skór, eleganckie meble do salonu, a również drewniane umeblowanie specjalnie do jadalni czy sypialni. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowe meble Stylowa.

 

Firma Wanat to smak, wytrzymałość i co najistotniejsze wygoda. W ofercie zamieszczone są zarówno meble Wanat, jak i rzetelnie dobrane kolekcje od wspaniałych polskich producentów, przykładowo Future – Line, Cesaro, Selens i inne kolekcje. W ofercie znajdą Państwo pojedyncze elementy i zestawy meblowe, meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Realizowane są z najwyższej klasy materiałów naturalnych, przez co trwają w świetnym stanie przez długie lata. Sprawdź ofertę firmy meblowej Wanat.

Zobacz więcej

Nasze produkty

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Zobacz co przygotowaliśmy
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Zobacz co przygotowaliśmy
Meble do sypialni

Meble do sypialni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Zobacz co przygotowaliśmy

O nas

Pierwszy warsztat stolarski powstał w roku 1905. Z czasem zaczął on pałać się produkowaniem mebli, wyposażenia wnętrz. W okresie lat 70-tych zaczął działać salon w miejscowości Woźniki obok miejscowości Częstochowa. Świadczyć usługi i zaproponować jedynie produkty najwyższej jakości to wytyczna jak przyświecała w owym czasie zakładowi.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W pięciu przestronnych salonach zakład meblarski Wanat oferuje estetyczny wystrój wnętrz spod własnej ręki czy też nowoczesne projekty wspaniałych producentów z kraju.

Nasze salony meblowe