Stylowe meble Vievien

Szczegóły Skontaktuj się z nami

Zakład meblarski Meble Wanat już ponad sto lat zajmuje się branżą meblarską. Specjalizacją zakładu są komplety wypoczynkowe ze skóry, piękne meble do pokoju gościnnego, ale również umeblowanie z drewna specjalnie do jadalni oraz sypialni. Proponowane meble przez tą firmę to artykuły doskonałe pod względem jakości. Proponujemy Państwu Stylowe meble Vievien.

 

Firma Wanat to komfort, charakter oraz co najistotniejsze wytrzymałość. W katalogu zakładu zamieszczone są zarówno meble Wanat, ale także pieczołowicie wyselekcjonowane kolekcje najlepszych krajowych producentów, między innymi Maganda, Alcamo, Selens itp. Na witrynie www znaleźć można pojedyncze elementy wystroju wnętrz jak i zestawy meblowe, ciekawe meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne. Wytwarzane są z materiałów naturalnych wysokiej jakości, dzięki czemu zachowują perfekcyjny stan na długo. Zapraszamy.

Inne zestawy

Co oferujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Zestawy meblowe

Zestawy meblowe

Produkty wysokiej jakości
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

O nas

Pierwszy warsztat meblowy stanął na samym początku 1900 roku. W następnych latach jego specjalizacją stało się projektowanie, produkcja mebli, wystroju wnętrz. W latach 70-tych otworzono salon meblowy w niewielkiej miejscowości zlokalizowanej w niedalekiej odległości od Częstochowy. Oferować produkty oraz świadczyć usługi światowej klasy to dewiza jaką kierowała się w tamtym czasie firma.

Masz pytania do konkretnego produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Zakład meblarski Meble Wanat w swoich 5 salonach na terenie całej Polski dostarcza doskonały wystrój wnętrz własnego rzemiosła oraz nowomodne projekty sławnych krajowych producentów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów