Stylowe zestawy wypoczynkowe

Szczegóły Skontaktuj się z nami

Zakład Meble Wanat już od przeszło wieku zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Specjalizacją zakładu są komplety wypoczynkowe z naturalnych skór, eleganckie meble do pokoju gościnnego, także drewniane umeblowanie idealnych do sypialni czy jadalni. Przedstawia polskie meble najwyższej jakości. Proponujemy Państwu Stylowe zestawy wypoczynkowe.

 

W katalogu znajdą Państwo zarówno autorskie meble, ale również starannie wyselekcjonowane kolekcje od prestiżowych krajowych producentów, np. Oki, Cesaro, Sempre i nie tylko. Producent mebli Wanat stawia na komfort, smak oraz co najważniejsze trwałość. W ofercie Meble Wanat znaleźć można osobliwe meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne, zestawy mebli oraz pojedyncze elementy. Robione są z wysokiej klasy naturalnych materiałów, dzięki temu zachowują doskonały stan przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Meble Wanat.

Zobacz więcej profesjonalnych zestawów meblowych

Co proponujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Zestawy meblowe

Zestawy meblowe

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Sprawdź naszą ofertę
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Producent zestawów wypoczynkowych

Zalążki obszernej historii producenta mebli Wanat sięgają 1905 r. Z czasem wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkowaniu szykownego wystroju wnętrz. W miejscowości Woźniki w pobliżu miejscowości Częstochowa w okresie lat siedemdziesiątych otwarty został salon z meblami. Dewiza jak przyświecała w tamtym czasie firmie Wanat to: świadczyć usługi oraz dostarczać tylko produkty najwyższej jakości.

Masz pytania do konkretnego produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat świetne wyposażenie wnętrz spod własnej ręki czy też nowomodne projekty wiodących krajowych producentów proponuje aż w 5 salonach w obrębie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszych salonów z meblami