Stylowy zestaw mebli Corino

Zamów Kontakt

Firma Wanat już ponad sto lat zajmuje się branżą meblarską. Specjalnością producenta są komplety wypoczynkowe z naturalnej skóry, wyszukane meble do pokoju gościnnego, ale także meble z drewna z przeznaczeniem do jadalni, sypialni. Oferuje meble doskonałe pod względem jakości. Proponujemy Państwu Stylowy zestaw mebli Corino.

 

W katalogu znajdują się zarówno meble Wanat oraz dokładnie dobrane kolekcje od wybitnych polskich producentów, takie jak Alcamo, Harmony, Smart i nie tylko. Meble Wanat stawia na styl, luksus oraz co najważniejsze stabilność. Na witrynie internetowej Wanat znaleźć można pojedyncze elementy jak i zestawy mebli, meble klasyczne oraz nowoczesne i klasyczne. Zachowują wzorowy stan na długo przez to, że produkowane są z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy.

Zobacz więcej stylowych zestawów meblowych

Co proponujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Sprawdź co proponujemy
Kolekcje stylowych mebli

Kolekcje stylowych mebli

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Sypialnia

Sypialnia

Sprawdź co proponujemy
Meble do Twojej jadalni

Meble do Twojej jadalni

Sprawdź co proponujemy

Nasz salon

Zalążki szczytnej historii zakładu meblowego Wanat to rok 1905. Z czasem wyspecjalizował się on w projektowaniu, wytwarzaniu wystroju wnętrz. W miejscowości mieszczącej się nieopodal Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych zaczął własną działalność przestronny salon meblowy. Zasada jaką kierowała się wówczas producent Wanat to: świadczyć usługi oraz wykonać tylko wyroby najwyższej jakości.

Masz pytania odnośnie konkretnego zestawu mebli?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich 5 salonach na terenie całego kraju producent Wanat proponuje wyborny wystrój wnętrz własnego projektu oraz nowomodne meble wiodących producentów z naszego kraju.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów meblowych