Stylowy zestaw mebli Harmony

Więcej Zapraszamy do kontaktu

Firma Meble Wanat już ponad 100 lat zajmuje się branżą meblarską. Proponuje polskie produkty meblowe wysokiej jakości. Specjalizacją producenta są wypoczynkowe komplety ze skór naturalnych, wyszukane meble do pokoju gościnnego z wysokiej jakości drewna, co więcej drewniane umeblowanie do jadalni, sypialni. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowy zestaw mebli Harmony.

 

W ofercie figurują zarówno autorskie projekty i dokładnie wyselekcjonowane kolekcje wybornych krajowych producentów, na przykład Sempre, Art-Vision, Modern i mnóstwo innych. Zakład Wanat można określić jako charakter, wytrzymałość i luksus. W ofercie Wanat znajdziesz oryginalne meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne, nietypowe zestawy mebli jak i pojedyncze elementy wystroju. Zachowują znakomity stan przez długie lata przez to, że wytwarzane są z najwyższej klasy naturalnych materiałów.

Inne zestawy

Co proponujemy

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Produkty tylko wysokiej jakości
Kolekcje mebli Wanat

Kolekcje mebli Wanat

Zobacz nasze produkty
Stylowe meble sypialnia

Stylowe meble sypialnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Produkty tylko wysokiej jakości

O nas

W 1905 roku powstaje pierwsza pracownia stolarska. W przeciągu kilku kolejnych lat rozpoczął on zajmować się produkowaniem mebli, wystroju wnętrz. W latach 70-tych zaczął działać salon z meblami w niewielkiej miejscowości mieszczącej się nieopodal Częstochowy. Wytworzyć wyroby i usługi światowej klasy to zasada jaką kierowała się w owym czasie firma Wanat.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Przedsiębiorstwo Meble Wanat oszałamiający wystrój wnętrz spod własnej ręki czy też nowoczesne meble najznamienitszych krajowych producentów dostarcza nawet w 5 salonach.

Nasze salony