Stylowy zestaw mebli Ontario

Kolekcja Skontaktuj się z nami

Firma Wanat już przeszło 100 lat zajmuje się rzemiosłem meblarskim. Oferowane meble przez firmę Wanat to produkty doskonałe pod względem jakości. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skóry naturalnej, meble do pokoju gościnnego, ale także umeblowanie z drewna do sypialni, jadalni. Proponujemy Państwu Stylowy zestaw mebli Ontario.

 

Zakład meblowy Wanat można określić 3 słowami: charakter, solidność oraz co najważniejsze luksus. W ofercie firmy zamieszczone są zarówno meble Wanat, ale także sumiennie wyselekcjonowane kolekcje od wybitnych polskich producentów, m.in. Stylowa, Art-Vision, Fala oraz wiele innych. W ofercie Meble Wanat znajdziesz wyszukane meble nowoczesne i klasyczne, niezwykłe pojedyncze elementy wystroju wnętrz jak i zestawy mebli. Robione są one z materiałów naturalnych najwyższej jakości, przez co zachowują idealny stan na długo.

Pozostałe zestawy

Co oferujemy

Meble do salonu

Meble do salonu

Zobacz co przygotowaliśmy
Kolekcje mebli

Kolekcje mebli

Serdecznie zapraszamy do naszych hurtowni
Sypialnia

Sypialnia

Sprawdź nasze produkty
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Zobacz co przygotowaliśmy

Producent mebli

Na początku 1900 r rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat stolarski. W kolejnych latach ruszył on z produkowaniem mebli, wystroju wnętrz. W latach 70-tych zaczął działać markowy salon z meblami w miejscowości zlokalizowanej niedaleko Częstochowy. Świadczyć usługi oraz zaproponować produkty najwyższej jakości to wytyczna jak przyświecała wtedy zakładowi.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Meble Wanat wyposażenie wnętrz własnego pomysłu i nowoczesne projekty nietuzinkowych polskich producentów dostarcza aż w 5 salonach w obrębie całego kraju.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów