Stylowy zestaw mebli Sempre

Więcej Zapraszamy do kontaktu

Zakład Meble Wanat działa w specjalizacji meblowej już od przeszło 100 lat. Specjalnością producenta są komplety wypoczynkowe z naturalnych skór, meble do gościnnego pokoju z drewna, ale także drewniane meble z przeznaczeniem do sypialni czy jadalni. Firmowane meble przez firmę Wanat to wyroby najwyższej jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowy zestaw mebli Sempre.

 

W ofercie producenta znaleźć można zarówno meble Wanat, ale także uważnie wybrane kolekcje od sławnych polskich producentów, na przykład Diament, Future – Line, Smart itd. Firma Wanat stawia na wygodę, styl oraz co najistotniejsze trwałość. W ofercie Wanat figurują meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne, niebanalne meblowe zestawy oraz pojedyncze elementy wystroju. Uzyskiwane są z materiałów naturalnych wysokiej jakości, sprawia to, iż zachowują świetny stan na długo. Zapraszamy.

Zobacz więcej zestawów meblowych

Znajdą Państwo u nas

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Produkty znanych firm
Zestawy mebli

Zestawy mebli

Gorąco Zapraszamy
Meble do sypialni

Meble do sypialni

Zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Produkty znanych firm

Producent mebli

Pierwszy warsztat stolarski stanął na początku 1900 r. W następnych latach jego specjalizacją stało się projektowanie, produkcja szykownego wyposażenia wnętrz. W miejscowości zlokalizowanej obok Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych zaczął prosperować profesjonalny salon. Wytyczna jak przyświecała wtedy zakładowi to: świadczyć usługi oraz wytworzyć jedynie wyroby najwyższej jakości.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Wanat klasyczny wystrój wnętrz własnego projektu i nowomodne meble wybitnych producentów z naszego kraju dostarcza w swoich pięciu przestronnych salonach w obrębie całego kraju.

Nasze salony meblowe