Stylowy zestaw mebli Venezia

Zamów Zapraszamy do kontaktu

Producent Wanat działa w specjalizacji meblowej już przeszło 100 lat. Specjalizacją firmy są wypoczynkowe komplety ze skóry, meble do salonu z drewna, a również drewniane umeblowanie do jadalni, sypialni. Dostarcza polskie produkty meblowe najwyższej jakości. Przygotowaliśmy dla Państwa Stylowy zestaw mebli Venezia.

 

Firmę Wanat można opisać jako smak, trwałość i komfort. W ofercie firmy zamieszczone są zarówno autorskie projekty i uważnie wybrane kolekcje od renomowanych polskich producentów, między innymi Diana, Oki, Sempre itp. Na witrynie www Meble Wanat znaleźć można meble zarówno klasyczne jak i nowoczesne, ciekawe pojedyncze elementy wystroju wnętrz jak i meblowe zestawy. Zachowują wzorowy stan przez długie lata przez to, że tworzone są z wysokiej klasy naturalnych materiałów. Zapraszamy.

Pełna oferta naszego salonu

Znajdą Państwo u nas

Meble do każdego salonu

Meble do każdego salonu

Sprawdź co proponujemy
Wypoczynki

Wypoczynki

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Stylowe meble sypialnia

Stylowe meble sypialnia

Zapraszamy
Meble - jadalnia

Meble - jadalnia

Sprawdź co proponujemy

O nas

Pierwsza pracownia stolarska rozpoczyna swoją pracę na początku 1900 roku. Z biegiem czasu wyspecjalizował się on w projektowaniu, produkcji ładnego wystroju wnętrz. W miejscowości Woźniki blisko miejscowości Częstochowa w okresie lat 70-tych otwarty został markowy salon z meblami. Zaoferować produkty i usługi najwyższej jakości to zasada jak przyświecała wówczas zakładowi.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich pięciu wystawnych salonach firma Wanat proponuje świetne wyposażenia wnętrz własnego pomysłu i nowomodne gotowe projekty znakomitych polskich producentów.

Gorąco zapraszamy Państwa do naszych salonów