Zestaw mebli Central

Więcej szczegółów Kontakt

Zakład meblarski Meble Wanat działa w branży meblowej już ponad 100 lat. Proponowane meble przez tą firmę to polskie produkty najwyższej jakości. Specjalnością firmy są komplety wypoczynkowe ze skór, piękne meble do salonu z drewna, ale również meble z drewna do sypialni oraz jadalni. Proponujemy Państwu Zestaw mebli Central.

 

Zakład meblowy Wanat to charakter, solidność i wygoda. W katalogu zamieszczone są zarówno autorskie meble, jak i starannie wyselekcjonowane kolekcje od znamienitych krajowych producentów, m.in. Stylowa II, Art-Vision, Harmony i nie tylko. W ofercie Meble Wanat znajdą Państwo wspaniałe zestawy mebli jak i pojedyncze elementy, osobliwe meble nowoczesne i klasyczne. Zachowują perfekcyjny stan na długo dzięki temu, że tworzone są z naturalnych materiałów najwyższej jakości. Zapraszamy do salonów firmy meblowej Wanat.

Pełna oferta naszego salonu z meblami

Co oferujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Kolekcje mebli

Kolekcje mebli

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Produkty znanych firm
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Producent zestawów wypoczynkowych

Na samym początku 1900 roku powstaje pierwszy warsztat meblarski. Z czasem jego specjalnością stało się projektowanie i wytwarzanie wystroju wnętrz. W okresie lat siedemdziesiątych ruszył salon meblowy w miejscowości mieszczącej się koło Częstochowy. Wytyczna jaką kierowała się w owym czasie firma Meble Wanat to: dostarczać wyroby i usługi światowej klasy.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Przedsiębiorstwo Wanat w swoich 5 salonach dostarcza wyposażenia wnętrz własnego rzemiosła i nowomodne meble wspaniałych producentów z Polski.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych salonów meblowych