Zakład meblarski Meble Wanat działa w branży meblowej już od ponad wieku. Proponuje krajowe produkty meblowe doskonałe pod względem jakości. Specjalizacją firmy są wypoczynkowe komplety ze skóry, meble do salonu z drewna, ale także meble z drewna specjalnie do sypialni czy jadalni. Proponujemy Państwu Zestaw mebli Forest.

 

W ofercie firmy zamieszczone są zarówno meble Wanat, ale również pieczołowicie wyselekcjonowane kolekcje renomowanych krajowych producentów, przykładowo Harmony, Carmen, Torino i inne. Firma Wanat stawia na klasę, wygodę i stabilność. Na witrynie internetowej znaleźć można meble nowoczesne i klasyczne, ciekawe pojedyncze elementy i zestawy mebli. Zachowują znakomity stan przez wiele lat przez to, że wytwarzane są z najwyższej klasy materiałów naturalnych.

Pełna oferta

Co proponujemy

Profesjonalne meble do salonu

Profesjonalne meble do salonu

Sprawdź co proponujemy
Wypoczynki

Wypoczynki

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Sprawdź co proponujemy
Meble do jadalni

Meble do jadalni

Sprawdź co proponujemy

Producent zestawów wypoczynkowych

W 1905 r rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat meblowy. Z biegiem czasu jego specjalnością stało się projektowanie i produkcja mebli, wystroju wnętrz. W miejscowości Woźniki nieopodal miejscowości Częstochowa w latach 70-tych otworzono salon meblowy. Zaproponować jedynie wyroby i usługi najwyższej jakości to dewiza jak przyświecała wówczas salonowi.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Wanat w pięciu nowoczesnych salonach oferuje wyposażenie wnętrz własnego rzemiosła oraz nowoczesne meble wspaniałych producentów z kraju.

Nasze salony