Zestaw mebli Montana

Więcej szczegółów Kontakt

Zakład meblarski Meble Wanat już od przeszło stu lat zajmuje się branżą meblarską. Specjalizacją producenta są wypoczynkowe komplety ze skór naturalnych, stylowe meble do pokoju gościnnego z drewna, także drewniane meble do jadalni i sypialni. Oferowane meble przez firmę Wanat to krajowe wyroby wysokiej jakości. Proponujemy Państwu Zestaw mebli Montana.

 

Producent mebli Wanat stawia na dobry smak, komfort oraz stabilność. W ofercie znajdą Państwo zarówno autorskie meble, ale także rzetelnie dopasowane kolekcje od genialnych krajowych producentów, na przykład Diana, Elegante, Verano oraz mnóstwo innych. W ofercie znajdziesz zestawy mebli i pojedyncze elementy, nowatorskie meble klasyczne oraz nowoczesne i klasyczne. Wytwarzane są z naturalnych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu trwają w świetnym stanie na długo.

Zobacz więcej stylowych zestawów

Znajdą Państwo u nas

Meble do salonu

Meble do salonu

Sprawdź co oferujemy
Stylowe zestawy mebli

Stylowe zestawy mebli

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
Profesjonalne meble do sypialni

Profesjonalne meble do sypialni

Zobacz nasze artykuły
Meble jadalnia

Meble jadalnia

Sprawdź co oferujemy

O nas

Pierwszy warsztat meblowy stanął na początku 1900 roku. Z biegiem czasu wyspecjalizował się on w projektowaniu oraz produkowaniu eleganckiego wyposażenia wnętrz. W okresie lat siedemdziesiątych otworzono duży salon w Woźnikach nieopodal Częstochowy. Wytyczna jak przyświecała wówczas salonowi Wanat to: stworzyć wyroby oraz usługi najwyższej jakości.

Kontakt

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich pięciu wystawnych salonach zakład meblarski Wanat oferuje wyposażenie wnętrz własnego projektu czy też nowoczesne projekty najznamienitszych producentów z kraju.

Nasze salony meblowe