Zestaw mebli Selene

Sprawdź Zapraszamy do kontaktu

Firma Wanat już od ponad wieku zajmuje się branżą meblarską. Specjalnością zakładu są wypoczynkowe komplety ze skór naturalnych, eleganckie meble do gościnnego pokoju, ale również umeblowanie z drewna specjalnie do sypialni, jadalni. Oferuje polskie produkty meblowe najwyższej jakości. Proponujemy Państwu Zestaw mebli Selene.

 

W katalogu zakładu znaleźć można zarówno meble Wanat oraz starannie dobrane kolekcje od znamienitych krajowych producentów, np. Smart, Diana, Montana i nie tylko. Meble Wanat to komfort, styl oraz co najważniejsze wytrzymałość. Na stronie www Meble Wanat figurują pojedyncze elementy i meblowe zestawy, meble zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Robione są one z materiałów naturalnych wysokiej jakości, przez co zachowują perfekcyjny stan przez wiele lat.

Zobacz więcej profesjonalnych zestawów

Co oferujemy

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Wypoczynki

Wypoczynki

Produkty renomowanych firm
Producent mebli do sypialni

Producent mebli do sypialni

Zapraszamy do odwiedzenia naszych hurtowni
Meble - jadalnia

Meble - jadalnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Producent zestawów wypoczynkowych

W 1905 r powstaje pierwszy warsztat meblowy. Z biegiem czasu jego specjalizacją stało się projektowanie oraz produkcja mebli, wyposażenia wnętrz. W niewielkiej miejscowości położonej w sąsiedztwie Częstochowy w okresie lat 70-tych otworzono salon z meblami. Zasada jak przyświecała w owym czasie salonowi Wanat to: świadczyć usługi oraz stworzyć produkty najwyższej jakości.

Masz pytania do konkretnego produktu?

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

W swoich 5 wystawnych salonach producent Wanat dostarcza wspaniały wystrój wnętrz własnego projektu i nowomodne projekty sławnych producentów z kraju.

Gorąco zapraszamy Państwa na zakupy do naszych salonów z meblami