Zestaw mebli Vector

Szczegóły Zapraszamy do kontaktu

Zakład Meble Wanat prosperuje w specjalności meblowej już ponad 100 lat. Dostarczane meble to krajowe artykuły doskonałe jakościowo. Specjalnością producenta są wypoczynkowe komplety z naturalnych skór, gustowne meble do salonu z drewna, także drewniane umeblowanie idealnych do sypialni, jadalni. Przygotowaliśmy dla Państwa Zestaw mebli Vector.

 

W ofercie producenta znajdą Państwo zarówno meble Wanat, ale także rzetelnie dobrane kolekcje sławnych krajowych producentów, między innymi Art-Vision, Ontario, Wenus oraz wiele innych. Firmę Wanat można przedstawić jako klasa, stabilność oraz komfort. Na witrynie znaleźć można meble nowoczesne i klasyczne, atrakcyjne pojedyncze elementy wystroju jak i zestawy mebli. Uzyskiwane są one z naturalnych materiałów najwyższej jakości, dzięki temu trwają w znakomitym stanie na długo.

Pełna oferta naszego salonu z meblami

Znajdą Państwo u nas

Salon - meble

Salon - meble

Sprawdź naszą ofertę
Zestawy mebli do salonu

Zestawy mebli do salonu

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Meble sypialnia

Meble sypialnia

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
Producent mebli jadalnia

Producent mebli jadalnia

Sprawdź naszą ofertę

Producent zestawów wypoczynkowych

W roku 1905 rozpoczyna swoją pracę pierwszy warsztat meblowy. Z czasem zaczął on pałać się produkowaniem mebli, wyposażenia wnętrz. W Woźnikach nieopodal Częstochowy w okresie lat siedemdziesiątych zapoczątkował własną działalność przestronny salon. Zasada jak przyświecała wtedy salonowi to: zaproponować wyłącznie wyroby oraz usługi najwyższej jakości.

Kontakt z nami

Zadzwoń + 48 794 060 060 lub napisz

Firma Meble Wanat w swoich pięciu salonach w obrębie całego kraju oferuje świetny wystrój wnętrz własnego projektu i nowoczesne meble najlepszych krajowych producentów.

Gorąco zapraszamy Państwa do naszych salonów z meblami